Motyw

O mnie

Jestem Radosław Kalamon. Tworzę bloga 169cm.pl gdzie publikuję opowiadania.

Zacznę chyba jak każdy bloger i powiem Ci, że pierwsze próby tekstowe podejmowałem już w szkole podstawowej. Dodam też, że bardzo chcę przekazać czytelnikom to co myślę. Dorzucę również, iż zawsze chciałem stworzyć swoje miejsce w Internecie. Takie osobiste, bez udawania i napięcia. Zakończę tym, że po wielu latach w końcu mi się to udało. Bo przecież zawsze się udaje, co nie?

Prób blogowania w swoim życiu podjąłem już kilka. Patrząc z perspektywy czasu myślę, że dobrze, iż tego pierwszego bloga pochłonęło internetowe tsunami wraz z firmą hostingową. Lepiej, że tego drugiego już nigdzie nie można znaleźć (sprawdzałem nawet w Wayback Machine – nie ma go!). Najlepiej, że ten trzeci istnieje do tej pory i nazywa się 169cm.pl

Prawdę mówiąc, forma blogowa (tj. post z wyrażeniem swojej opinii) zawsze mnie ograniczała i nie oddawała wszystkiego co chciałbym przekazać swoim czytelnikom. Dlatego piszę opowiadania. One przyjmą każdą historię. Każda z nich jest ciekawa i niesie za sobą coś wartego opowiedzenia. Wystarczy tylko ubrać ją w odpowiednie słowa i przekazać światu.

To co? Usiądźmy przy ognisku, spójrzmy do góry, w czarne niebo upstrzone tysiącem białych punktów. Ty zacznij wypatrywać spadających gwiazd, a ja opowiem Ci historię o jednej z nich.

Radosław Kalamon